כתב אישום: גניקולוג מירושלים ביצע עבירות מין בשלוש מטופלותהנאשם שימש כרופא הנשים של המתלוננות במשך שנים ארוכות באופן שיצר הסתמכות מקצועית על טיפולו. על פי כתב האישום, במהלך הטיפול הרפואי, ביצע הנאשם במתלוננות מעשים מיניים

פרקליטות מחוז ירושלים הגישה היום (חמישי) לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד רופא נשים גניקולוג בגין אינוס במרמה ומעשים מגונים שביצע בשלוש מטופלות. הנאשם הינו רופא נשים גניקולוג אשר עבד במרפאות שונות. הנאשם שימש כרופא הנשים של המתלוננות במשך שנים ארוכות באופן שיצר הסתמכות מקצועית על טיפולו. 

על פי כתב האישום שהוגש באמצעות עו"ד ענת ארוסי כהן, במהלך הטיפול הרפואי, ביצע הנאשם במתלוננות מעשים מיניים תוך שהוא מציג את מעשיו באופן הנחזה להיראות כאילו המדובר בבדיקות וטיפולים רפואיים הנדרשים לטיפול בתלונותיהן, ביודעו כי אין אמת בדבר.

באחד המקרים המתוארים בכתב האישום ביצע הנאשם מעשים מגונים במטופלת במהלך הבדיקות, במספר מפגשים, וכן בעל אותה במרמה תוך שהוא מציג את מעשיו כאילו המדובר בבדיקות וטיפולים רפואיים הכרחיים, על מנת שיוכל לטפל בתלונותיה ולערוך לה בדיקות וגינליות כאשר המתלוננת רפויה ביודעו כי אין אמת בדבר וכי ביודעו כי אין הדבר נדרש לשם אבחנתו הרפואית.

כתב האישום מתאר דפוס פעולה דומה של הנאשם כלפי שתי מטופלות נוספות.


צילום אילוסטרציה: פלאש 90.


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה