יום הבחירות: משטרת ירושלים נערכת בכוחות מתוגבריםלקראת יום הבחירות לרשויות המקומיות ולמועצות האזוריות הסבב השני, משטרת ישראל נערכת בכוחות מתוגברים בירושלים

משטרת ישראל נערכת בכוחות מתוגברים בירושלים, לקראת הבחירות לראשות העיר שיתקיימו היום, שלישי (13.11.18) החל מהשעה 13:00, בכדי לאפשר לכלל בעלי זכות הבחירה להגיע בבטחה לממש את זכותם האזרחית בקלפיות הפזורות ברחבי העיר.

במסגרת ההיערכות המשטרתית המיוחדת יתפרסו שוטרים, לוחמי מג"ב ומתנדבים לצד מאבטחים אזרחיים, בקלפיות בהן מתקיים סבב שני של הבחירות.

מטרת ההיערכות המשטרתית הינה לשמור על הסדר והביטחון ולהבטיח את קיום ההליך הדמוקרטי באופן תקין ובהתאם לחוק.

ההיערכות המשטרתית הינה המשך ישיר להיערכות המבצעית ביום הסבב הראשון של הבחירות, שהתקיים ב-30.10.

נזכיר כי היערכות משטרת ישראל, לרבות עבודת המטה שקדמה לה, מנוהלת על ידי מנהלת ארצית מיוחדת בחטיבת המבצעים, בכפוף לאחריות הלאומית של המפקחת הארצית על הבחירות במשרד הפנים.

משטרת ישראל שבה ומדגישה כי לא תאפשר כל הפרת סדר או עבירות על חוק הבחירות, ותפעל לאכיפה ולנקיטת צעדים כנגד כל ניסיון לביצוע של עבירות מסוגים אלה, כל זאת בכדי לאפשר ליום הבחירות לעבור בצורה שקטה ותקינה. כוחות גדולים של משטרת ישראל, גלויים וסמויים, יפעלו בריכוזי הקלפיות ובאזורים הסובבים אותם בכדי לאתר ולפעול כנגד כל פעילות בלתי חוקית, שעלולה לפגוע בטוהר הבחירות ובהליך קיומן התקין.

משטרת ישראל קוראת לציבור לנהוג באחריות ולהישמע להוראות השוטרים.

תמונה: דוברות משטרת ירושלים. 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה