פעילות הרכבת הקלה ביום הזיכרון ובערב יום העצמאותסיטיפס הרכבת הקלה מסיעה חינם את הבאים לטקס הזיכרון בהר הרצל ובערב יום העצמאות תפעיל רכבות לאורך כל הלילה

סיטיפס הרכבת הקלה הציבה עמדה לחלוקת כרטיסים לנסיעה ללא תשלום לבאי הטקס ביום הזיכרון. העמדה מוצבת בתחנת הרכבת הקלה בתחנה המרכזית בין השעות 13:00-08:00.

 
בנוסף, סיטיפס הרכבת הקלה התאימה את לוח הזמנים של הרכבות ביום הזיכרון וביום העצמאות על מנת לענות על הביקושים לנסיעה ברכבת בשעות השונות. ביום הזיכרון יופעל שרות רכבות מתוגבר ממרכז העיר לכיוון הר הרצל ובחזרה.
במהלך ערב יום העצמאות, תפעיל סיטיפס את הרכבות הקלות לאורך כל הלילה. על פי הנחיית המשטרה, בשל החגיגות במרכז העיר תבוטל זמנית תחנת יפו מרכז במהלך הלילה ולא תתאפשר כניסה או יציאה מהרכבת בתחנה זו.     
 
ירון רביד, מנכ"ל סיטיפס הרכבת הקלה: "כמידי שנה נרתמה סיטיפס לסייע לבני המשפחות השכולות המגיעות לקברי יקיריהן בהר הרצל ותעניק להם, מתוך הערכה גדולה וכבוד, כרטיסי נסיעה ללא תשלום לטקס הזיכרון וחזרה". על הפעלת הרכבת במהלך כל הלילה בערב יום העצמאות אמר רביד: "מדובר בשירות משמעותי לציבור החוגגים במרכז העיר ובשכונות לאורך הקו שיוכלו להגיע למופעים השונים ולשוב לביתם בבטחה ובנוחות. סיטיפס קשובה לציבור הנוסעים שלה ומחוברת לנעשה בעיר. אנו פועלים כל העת במטרה לתת שירות טוב ויעיל לכלל הנוסעים בכל עת".

תמונה: סיטיפס הרכבת הקלה.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה