עזריאלי מכללה להנדסה חונכת את בניין המעבדות על שם אלכסנדר גראסבמהלך אירוע חבר הנאמנים השנתי עזריאלי מכללה להנדסה חנכה השבוע את בניין המעבדות החדש במכללה

הבניין צפוי לשרת אלפי סטודנטים במהלך השנים הקרובות ולהצעיד את רמת המחקר בירושלים קדימה.

בניין מעבדות ההנדסה שופץ בעלות כוללת של 5 מיליון דולר בעזרת התרומה הנדיבה של קרן אלכסנדר גראס. הקרן מנוהלת כיום על ידי בנו, רוג'ר גראס, ובתו, אליזבת וויז. המטרה המרכזית של הקרן היא לתמוך בצעירים ומשרתי מילואים, ולתת להם הזדמנות להשתלב במוסדות להשכלה גבוהה. הקרן עושה זאת על ידי מימון תוכניות המכשירות צעירים בתחומים מקצועיים וכן מלגות.

גראס עצמו אמר שהוא נלהב מפועלה ועשייתה של המכללה, וציין כי בזכות בוגרי המכללה המשתלבים ברובם בתעשיית ההייטק הירושלמית ומהתוצאות היוצאות דופן של המכללה, הנחשבת צעירה יחסית, מתממש חזונו מידי שנה לקדם את העיר ירושלים.

רוזה אזהרי, נשיאת עזריאלי מכללה להנדסה: "משפחת גראס הינה ידידה קרובה של המכללה, ומשקיעה רבות למען הסטודנטים הצעירים- דור העתיד. עם התקדמותנו בפרויקט בינוי הקמפוס פנינו למר רוג'ר גראס בבקשה לסייע לנו בשיפוץ המבנה הקיים ולהפוך אותו לבניין מעבדות. בחברות ובנדיבות לב המאפיינים אותו, נטל על עצמו מר גראס את פרויקט החידוש, השיקום והשיפוץ הגדול הזה באופן מידי ומעורר התפעלות".

 

 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה