נעצרו 30 חשודים בחשד לניהול רשת הימורים



המשטרה חשפה תשתית מאורגנת לניהול הימורים בלתי חוקיים שפעלה בירושלים

מעל 8 חודשים של חקירה סמויה ומורכבת הגיעה לסיומה היום (ג') לפנות בוקר עם קבלת ההחלטה על מעבר לחקירה גלויה שחשפה תשתית מאורגנת  לניהול הימורים בלתי חוקיים שפעלה בירושלים.

החל משעות הבוקר המוקדמות פוקדים את חדרי החקירות במשטרה 30 החשודים שנעצרו היום ונחקרים בחשד לכך שבמהלך השנה האחרונה פעלו באופן שיטתי ומאורגן וניהלו רשת לעסקי הימורים, בה הימרו מאות גברים, נשים וקטינים בסכומים של מאות אלפי שקלים אותם גרפו לכיסם.
ממצאי החקירה עולה כי עסקי ההימורים שניהלו החשודים התבססו על מספר שיטות הימורים באמצעות רשת האינטרנט.
עפ"י החשד, מנהלי רשת ההימורים רכשו באמצעות כספי ההימורים רכוש רב בשווי מוערך של מליוני שקלים שנרשם על שמם ובני משפחתם בהם דירות, כלי רכב ועוד.
חוקרי המשטרה יחד עם יחידת יהלום ברשות המיסים נערכו טרם ביצוע המעצרים והחיפושים וביצעו שורת פעילויות הקשורות לחילוט והלבנת הון שנוגעת לכלל החשודים המעורבים והשיגו כספים כתוצאה מההימורים הבלתי חוקיים.
מפקד מחוז ירושלים, ניצב יורם הלוי, חתם על צו סגירה מינהלי קיוסקים ופיצוציות שעפ"י החשד משם נוהלו עסקי ההימורים.
במסגרת פעילות המעצרים והחיפושים שבוצעו היום (ג') בהתאם לצווי מעצר וחיפוש שהוצאו ע"י בית המשפט נתפס כסף מזומן ובצ'קים על סך כולל של כ- 1,250,000 ש"ח שנתפסו בתוך ארונות הבגדים, מתחת למזרון ובתוך מזוודות.
כלל החשודים מובאים החל משעות הבוקר בפני בית המשפט להארכת מעצרם. 
במשטרה ציינו כי החשודים שנעצרו ניהלו רשת להימורים בלתי חוקיים  ובפעילותם הבלתי חוקית ניצלו מצוקות ותמימות של אזרחים בהם נשים וקטינים ובכך גרפו לכיסם מאות אלפי שקלים. פעילות המשטרה הן במישור הפלילי, הכלכלי וחילוט הרכוש -  נוסף על הרחקת המעורבים מהמרחב הציבורי ומעצרם, מהווים  צעד מרכזי בפעילות המשטרה למען האזרחים שומרי החוק לצד מניעה והרתעה. עוד הדגישו במשטרה כי השתתפות בהימורים בלתי חוקיים הינה עבירה על החוק. שימרו על בני משפחתיכם ומינעו מהם לקחת חלק בפעילות עבריינית מסוכנת ובלתי חוקית. חוקרי המשטרה ימשיכו בניהול החקירה המורכבת המלווה מראשיתה ע"י הפרקליטות עד למיצוי הדין עם כלל המעורבים.
 
תמונות באדיבות דוברות המשטרה
 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה