מנכ"ל הדסה לרדיו ירושלים: "המטרה שלנו להציב את הדסה במקום הראוי לה"מנכ"ל הדסה פרופסור זאב רוטשטיין אמר בראיון לשלום אורן בתכנית 'בדרך הביתה' ברדיו ירושלים כי "הדסה עדיין במצוקה כספית והיא לא יכולה להציע לרופאים מה שבתי חולים אחרים מציעים ויש רופאים שמעדיפים את ציר הבשר היותר טוב"

במלאת שנה לכהונתו של פרופסור זאב רוטשטיין בתפקידו כמנכל"ל הדסה. מסכם פרופסור רוטשטיין את השנה שחלפה בבית החולים ומספר על המיזם הדיגיטלי החדש- הדסה דיגיטל. בראיון לשלום אורן בתכנית 'בדרך הביתה' ברדיו ירושלים הוא אומר "עוד שנה לפנינו בדרך להציב את הדסה במקום הראוי לה. בית החולים עדיין במאבק והמאבק הוא עם כולם עם המדינה ועם קופות החולים כאשר המטרה היא להציב את הדסה על הרגליים. הדסה נתפס כבית חולים חלש וחלק מקופות החולים מנצלות את זה". עוד הוא מוסיף "עברנו שנה טובה ובית החולים עמוס בחולים והחולים מביעים בנו אמון, ברפואה הנהדרת של הדסה ובצוות הרפואי שיש לו מסירות אינסופית לטיפול בחולים. אנחנו משיקים את הדסה דיגיטל- הדסה שלי, זוהי מערכת שנותנת את העוצמה לחולים ומאפשרת לחולים להשתמש במידע שלהם איך שהם רוצים, להתייעץ ולקבל חוות דעת נוספת. החולים הופכים להיות בעלי המידע. מדובר במהפכה אמיתית ושינוי תפיסה שהכל נעשה בצורה שקופה וטובה". 

כזכור, לאחרונה חווה בית החולים לא מעט משברים ועזיבות מצד רופאים גם לכך התייחס רוטשטיין ואמר "התהליך של המשבר לא הסתיים לגמרי ואי אפשר להסתיר שהדסה עדיין במצוקה כספית. הדסה לא יכולה להציע לרופאים את מה שבתי חולים אחרים מציעים, ויש רופאים שמעדיפים את ציר הבשר היותר טוב ובוחרים לעזוב. אבל עם זאת, יש רופאים שעדיין מאמינים בי כמנכ"ל ובהדסה כמוסד ונשארים ויש לנו צוות נהדר". 

תמונה: גדעון מרקוביץ/ flash 90 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה