נעצר בן 40 החשוד שזייף את מבחן התאוריה באמצעות מכשיר צילום והקלטהתושב הצפון בשנות ה-40 שנכשל מספר פעמים בבחינת התאוריה יצר קשר עם אדם מהבירה ששמע כי מסייע לאחרים לעבור את המבחן, החשוד התקין על גופו ציוד צילום והקלטה בסך 7000 שקלים אותם רכש מאותו אדם, ובעת הבחינה נעזר בהם וכך הצליח לעבור את הבחינה

במשטרת ישראל התקבל דיווח ממנהל משרד הרישוי בירושלים שסיפר כי הבחין  באדם שהגיע להיבחן בבחינת התיאוריה ונראה כי על גופו ציוד צילום והקלטה.

הצעיר הובא לחקירה במשטרה , ממנה עולה כי הצעיר תושב הצפון בשנות ה-40 נכשל מספר פעמים בעבר בבחינת התיאוריה, יצר קשר עם אדם מירושלים עליו שמע כי הוא 'מסייע' לאחרים עבור את בחינת התיאוריה . החשוד פנה אליו, שילם לו כ- 7,000 ₪ תמורתם התקין על גופו ציוד צילום והקלטה כשהם מוסתרים מתחת לבגדיו ומודבקים באמצעות סרט דביק. עם כניסתו לבחינה צולמו שאלות הבחינה באמצעות הציוד שעל גופו , ואת התשובות לשאלות קיבל באמצעות אוזניה שחוברה לאוזנו, ובכך הצליח להשיב נכונה על שאלות הבחינה.

החשוד שנחקר בגין קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות ,הובא להארכת מעצרו בפני בית משפט השלום בירושלים. מהמשטרה נמסר כי החקירה נמשכת.

תמונה: נטי שוחט/ flash 90 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה