כוחות צבא ומשטרה הרסו בית מחבל בשועפטמשטרת ירושלים נערכה בכוחות גדולים יחד עם צה"ל, לביצוע הריסת ביתו של המחבל שביצע את פיגוע הדריסה בנובמבר שנה שעברה בעיר

כוחות צבא ומשטרה גדולים הגיעו היום (ד') למחנה הפליטים שועפאט, על מנת להרוס את ביתו של המחבל אבראהים אל עכארי, שביצע את פיגוע הדריסה ב-5 בנובמבר בשנה שעברה, בפיגוע נרצחו פקד ג׳דעאן אסעד ז״ל ממג״ב ירושלים ושלמה אהרון בעדני ז״ל ונפצעו נוספים.

כוחות מחוז ירושלים, לוחמי מג״ב ויחידות תגבור ממחוזות ויחידות משטרת ישראל בפיקודו של מפקד מחוז ירושלים, ניצב משה (צ׳יקו) אדרי, איפשרו את ביצוע הצו והריסת בית המחבל ללא הפרעות או חריגים.

הכוחות ממשיכים בהיערכות לשמירת הסדר והביטחון ומניעת מעשי אלימות במחנה הפליטים שועפט וכן ערוכים במעגלים רחבים יותר במוכנות מבצעית ותגובה מהירה לכל תרחיש ברחבי העיר ולמען ביטחון התושבים.

במסגרת פעילות הכוחות במחנה הפליטים שועפט נתפס רובה מסוג M-16 ומחסניות תחמושת.

מפקד מחוז ירושלים, ניצב משה (צ׳יקו) אדרי ״שוטרי מחוז ירושלים, לוחמי מג״ב וכוחות התגבור ביצעו באחריות ובמקצועיות את משימתם ואיפשרו לצה״ל לממש את הצו וההריסה בביטחון מלא וללא הפרעות. אנו ערוכים  עם כוחות גדולים במחנה הפליטים ובעיר ירושלים ונמשיך לפעול במלוא הכוח למען ביטחון התושבים״.


תמונות: דובר חטיבת המשטרה 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה