ערב יום הזיכרון עיריית ירושלים חונכת את גלעד ההנצחה העירוניהגלעד שנמצא בקומה 0 שבבנין העירייה ישאר שם באופן קבוע ויהווה בית למשפחות השכולות בעיר ולמבקרים הרבים

צילום: דוברות עיריית ירושלים

בטקס שהתקיים היום (ג'), בהשתתפות ראש העיר ירושלים, משה ליאון, מנכל העירייה, איציק לארי, סגן ראש העיר אריה קינג, נציגי המשפחות השכולות ועובדי עיריית ירושלים, חנכו בעירייה את גלעד הזיכרון העירוני ובו פרטיהם של כל הנופלים בני ירושלים.

הגלעד שנמצא בקומה 0 שבבנין העירייה ישאר שם באופן קבוע ויהווה בית למשפחות השכולות בעיר ולמבקרים הרבים.

ראש העיר ירושלים, משה ליאון: "היום, ערב יום הזיכרון, אנו חונכים את גלעד הזיכרון העירוני שינציח לאורך כל ימות השנה את הנופלים בני העיר.
המקום הזה יהפוך להיות היכל הזיכרון העירוני ויהווה מקום לכל תושבי ועובדי עיריית ירושלים. אני רוצה לפנות בפניה אישית אליך, הרצל חגג' אביה של סגן שיר חגג' ז"ל ולומר לך, ביתך היא גיבורה, גיבורה ירושלמית וישראלית".

סגן ראש העיר ומחזיק תיק ההנצחה, אריה קינג: גלעד הזיכרון הוא חוב שלנו להנצחת הנופלים הירושלמים. אני מודה לחברי הועדה, שותפיי, על הדרך העשייה הרבה למען הקמת הפרויקט.
ברוחי אני רואה את כל הסיוריים העירוניים עוברים פה ולומדים על הנופלים בני העיר".

נציג המשפחות השכולות, הרצל חגג': "לצערי אני האיש בעל הניסיון בחדר וכבעל ניסיון בהתמודדות עם השכול אני יכול לספר לכם שלכל משפחה שכולה אחד הדברים החשובים הם ההנצחה. העשייה העירונית סביב ההנצחה הוא מדהים וחשוב לי להודות לכם באופן אישי על כך".


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה