עכשיו זה רשמי: קאנטרי פסגת זאב יפתח ביולי הקרובלאחר המתנה ארוכה של כמעט 20 שנה ועבודות רבות מגיע הרגע, השבוע מינהל קהילתי פסגת זאב קיבל לידיו טופס 4 והחלו ההכנות לפתיחתו, צפי פתיחת הבריכה במהלך חודש יולי

צילום: דוברות מינהל קהילתי פסגת זאב

הקאנטרי החדש בפסגת זאב ייפתח בתחילת יולי, וזאת לאחר שקיבל לידיו טופס 4. במינהל הקהילתי פסגת זאב, שיהיה אמון על הפעלת הקאנטרי, שוקדים בימים אלה על ההכנות האחרונות לקראת הפתיחה הגדולה. כמו כן, הבריכה תהיה פתוחה בשבתות ויוקצו גם שעות נפרדות לנשים וגברים.

ראש העיר ירושלים, משה ליאון: " את פרויקט  בריכה בפסגת זאב התחלתי עוד בקדנציה הקודמת כמחזיק תיק המנהלים הקהילתיים, והמשכתי אותו בתקופה האחרונה כראש העיר, אני שמח בשביל תושבי השכונה על פתיחתה של הבריכה ובטוח שגם תושבי השכונה. זהו לא הפרויקט האחרון אותו אקדם בשכונה לרווחת התושבים"

אהוד רמבח יו"ר המינהל הקהילתי וסגנו אייל מנדלסון שריכז את פורום הבריכה מברכים : בשעה טובה ומוצלחת, אחרי ציפייה ארוכה  הקאנטרי של פסגת זאב  נפתח!! אנו מזמינים את התושבים לבוא ולהינות מבריכה חצי אולימפית מחדר כושר וסאונות מדשאה ענקית ומזנון  המדהימים שנבנו כאן עבורכם.  תודה רבה למפעל הפיס, לעיריית ירושלים לראשי העיר הקודם ניר ברקת וראש העיר הנוכחי משה ליאון, לאגפי מבנה ציבור והספורט בעיריה על ההשקעה בקאנטרי החדש ועל הפעילות  הכללית הרבה בשכונה .פסגת זאב אני אוהב לקיץ מהנה. תתחדשו.

אלרואי אסרף מנכ"ל המינהל : מינהל קהילתי פסגת זאב שמח עם תושבי השכונה על פתיחת הקאנטרי בפסגה. קאנטרי מהמשוכללים והחדשניים ביותר בירושלים! בריכה חצי אולימפית ובריכת ילדים מקורות. חדר כושר ברמה הגבוהה ביותר. חדרי חוגים, סאונות וחצר מדהימה לשבת ולהינפש.


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה