אתמול (שלישי) בשעות הבוקר המוקדמות לאחר שנערכו כוחות המשטרה למבצע המעצרים, עם הינתן האות, פשטו השוטרים ובהם לוחמי מג"ב, על בתיהם של החשודים בסחר בנשק, בסמים מסוכנים ורכבים גנובים, ועצרו אותם.

הסוכן הסמוי פעל בקרב החשודים בחודשים האחרונים, שבמהלכם רכש את אמונם, ובאופן זה הצליח לרכוש מהם בהזדמנויות שונות ומכל אחד לחוד: 3 נשקים מסוג אקדח, מאות גרמים של סמים מסוכנים מסוגים שונים, 'אקסטזי' – מאות כדורים ו-5 רכבים מסוג מאזדה, שנגנבו בחודשים האחרונים מאזור ירושלים והמרכז.
עוד הצליחה פעילותו של הסוכן, לחשוף ולהביא למעצרו של חשוד מרכזי שעפ"י החשד עומד מאחרי אותן חוליות שגנבו רכבים בשווי מאות אלפי שקלים בחודשים האחרונים, ומכר אותם לסוכן באלפי שקלים בודדים כל אחד.
החשודים (תושבי מזרח ים) הובאו לחקירה ואתמול בית משפט השלום, האריך את מעצרם של החשודים.
פעם נוספת הצלחנו לחדור את מעטפת 'הביטחון' של סוחרי הנשק והסמים המסוכנים, ולהפעיל בקרבם במשך תקופה ארוכה סוכן סמוי, שבזכות הפעלה ממוקדת ומקצועית, הצליח לרכוש את אמונם, ויחד עם זאת לרכוש מהם נשק וסמים מסוכנים בשווי מצטבר של מאות אלפי שקלים, שהיו מיועדים להגיע לידיהם של התושבים ובהם קטינים.

צילום: דוברות המשטרה.

בשנת 2019 ועד היום, איתרה ותפסה המשטרה למעלה מ- 4700 פריטי אמל״ח לא חוקיים, בהם: למעלה מ- 1,300 רובים ונשקים מסוגים שונים, 275 רימונים מסוגים שונים, תחמושת, מטענים, חלקי נשק חומרי חבלה ועוד - מרביתם נתפסו ביישובי החברה הערבית.