מצטייני ראש אכ״א: סגן שלומית אלמו וסגן חושן פרנקל מירושליםשלומית, עלתה עם הוריה מאתיופיה בגיל 10 חודשים וגדלה בירושלים, הוריה לא שירתו בצבא והיא הבת הבכורה והראשונה מהבית שהתגייסה. חושן, התגייס לאחר שלמד בישיבה. חושן שירת 8 חודשים כמש״ק תכנון מקורות הלחימה ולאחר מכן יצא לקצונה

אמש (ראשון) התקיים טקס מצטייני ראש אגף כוח האדם בצה"ל, אלוף יניב עשור לכבוד יום העצמאות ה-74. בין המצטיינים נבחרה סגן שלומית אלמו, מפקדת פלוגת איתן בבסיס גדנ"ע שדה בוקר של חיל החינוך והנוער, וסגן חושן פרנקל, קצין תכנון בענף תכנון כוח אדם במילואים. את ההצטיינות קיבלו בזכות עבודתם הקשה והמסורה.

סגן שלומית אלמו. צילום: דובר צה"ל
סגן שלומית אלמו, מפקדת פלוגת איתן בבסיס גדנ"ע שדה בוקר של חיל החינוך והנוער
שלומית בת 22 מירושלים, עלתה עם הוריה מאתיופיה בגיל 10 חודשים וגדלה בירושלים, הוריה לא שירתו בצבא והיא הבת הבכורה והראשונה מהבית שהתגייסה. במשך תקופה ארוכה תפקדה כמ"מ ביחידת אלה בפיקוד העורף ונרתמה למאמץ נגד הנגיף קורונה, היום היא מפקדת על שלוש מחלקות ועסוקה בהכנה לצה"ל ועידוד גיוס.

שלומית סיפרה לנו על קבלת הצטיינות: ״אני שמחה לקבל את ההצטיינות הזו ומתרגשת מהמעמד, מקדישה את ההצטיינות לכל סגל הפלוגה שעובדים יום יום קשה מאוד לטובת המשימה החשובה שלנו."

את ההצטיינות קיבלה שלומית בזכות השקעתה ומסירותה לתפקיד, התפתחות והעצמה אישית שהיא משדרת לכל סובביה ועצם היותה קשובה ואכפתית לחייליה.
 
סגן חושן פרנקל, קצין תכנון בענף תכנון כוח אדם במילואים

חושן בן 23 מירושלים, התגייס באוגוסט 2019 לאחר שלמד בישיבה התיכונית תורה ומדע של מכון לב. חושן שירת 8 חודשים כמש״ק תכנון מקורות הלחימה ולאחר מכן יצא לקצונה. לאחר קורס הקצינים שובץ כקצין תכנון בענף תכנון כוח אדם מילואים התפקיד אשר משרת בו בימים אלה. בתקופה הקרובה הוא מסיים את שירותו הצבאי וחוזר ללמוד בישיבת הר עציון.

סגן חושן פרנקל. צילום: דובר צה"ל

חושן מספר על שירותו הצבאי: ״בתפקידי כקצין תכנון אני עוסק בנושאים המשפיעים רבות על אוכלוסיית המילואים ההכרחיים לתכנון כוח האדם הכלל צהלי. הסיפוק האמיתי כקצין תכנון מילואים בא לידי ביטוי בעזרה ובתועלת של עבודתי על חיילי המילואים שעושים מעל ומעבר בשביל הגנת המדינה".

את ההצטיינות קיבל חושן בזכות השקעתו ומסירותו לתפקיד, התפתחות והעצמה אישית שהוא משדר לכל סובביו ועצם היותו קשוב ואכפתי לסובביו.


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה