מצטייני השנה החדשה, סמל שי פורת וסמ"ר אסף מרום: תושבי ירושליםכמדי שנה, מתקיימים טקסי הצטיינות בחטיבות ובחילות השונים. המצטיינים נבחרים בקפידה על ידי מפקדיהם על פי תרומתם הרבה והיכולות הייחודיות אותן הם מפגינים. בין המצטיינים השנה גם שני חיילים מירושלים

צילום: דובר צהל

הכירו את סמל שי פורת, מצטיינת מפקד חטיבה מרחבית 'עציון' לראש השנה, שי קיבלה הצטיינות על עבודתה הקשה ומילוי תפקידה על הצד הטוב ביותר.

 

שי בת 20, מתגוררת בירושלים. התגייסה באוקטובר 2019 לתפקיד סמב"צית, לאחר הטירונות והקורס שי שובצה להיות סמב"צית בחטיבה מרחבית עציון באוגדת אזור יהודה ושומרון.

כיום שי אחראית משמרת בחמ"ל, היא מסייעת לסמב"ציות החדשות ומנהלת את האירועים יחד עם שאר חברותיה למשמרת ועם הקצינות.

שי מכירה בחשיבות התפקיד שלה, הגזרה בה משררת היא גזרה מבצעית, כוחות צה"ל והחמ"ל תמיד נמצאים בכוננות וערוכים לכל תרחיש וטיפול בכל אירוע.

 

שי משתפת, "התפקיד משמעותי ומאפשר לי להיות מעורבת בכל מה שנעשה בגזרה. למרות שהעבודה מאתגרת, אני תמיד אומרת שאם נאמין שאנחנו יכולים, אנחנו כבר בחצי הדרך להגשים.

אני מסופקת מהעבודה ומצפה לכל שאפגוש במשמרת הבאה"

שי משתפת את תחושותיה כשקיבלה את הצטיינות ממח"ט 'עציון' על עבודתה הקשה, החרוצה והמוערכת, "אני שמחה ומתרגשת, שמחה שרואים את עבודתי המסורה והקשה. אני מלאת גאווה ונותן לי סיומת מתוקה לשירות".

סמ״ר אסף מרום. צילום: דובר צה״ל

הכירו את סמ"ר אסף מרום מצטיין מפקד החטיבה המרחבית 'עציון' לראש השנה שקיבל הצטיינות על עבודתו הקשה ומילוי תפקידו על הצד הטוב ביותר.


אסף בן 21 תושב ירושלים, התגייס במרץ 2018 לתפקיד נהג קו. לאחר הטירונות והקורס אסף שובץ בחטיבת 'עציון' ושירת בתפקיד ארבעה חודשים.

בהמלצת ותמיכת מפקדיו, אסף עבר לתפקיד חפ"ק מפקד חטיבת 'עציון', במסגרת תפקידו הוא נוהג ומלווה את מפקד החטיבה בכל הסיורים הגזרתיים ובאירועים המבצעיים.


אסף משתף, "התפקיד לא קל, זו גזרה מבצעית, תמיד נמצאים בכוננות וקופצים לאירועים באופן מיידי, התפקיד שלי מלא במשמעות וממלא אותי כל יום מחדש בתחושת עוצמה ושליחות. קבלת הצטיינות היא לא דבר מובן מאליו. התפקיד משמעותי וקבלת הוכרה על מילויו היא אדירה עבורי,  אני מאוד שמח וגאה".


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה