מהפכת הניקיון בעיר: עיריית ירושלים חנכה דחסנית חדשה ברחוב ההסתדרותהדחסנית מסייעת לטפל ב-10 טון אשפה מדי יום והיא מופעלת ע"י טכנולוגיה מתקדמת. כמו כן היא הוטמעה באופן אסתטי ותת קרקעי במרחב הציבורי וזמני הפינוי שלה יהיו נוחים, תוך מינימום פגיעה בשגרת חייהם של העוברים והשבים במקום

שלב נוסף במהפכת הניקיון של הירושלים: ראש העיר, משה ליאון, חנך לאחרונה את דחסנית הענק שהוטמנה ברחוב ההסתדרות. מדובר בפרויקט שעלותו כ-2.5 מיליון שקל ומטרתו להטמין אשפה ביעילות בנקודת ריכוז משמעותית במרכז העיר.

צילום: דוברות עיריית ירושלים

בעירייה מציינים כי הדחסנית מסייעת לטפל ב-10 טון אשפה מדי יום והיא מופעלת ע"י טכנולוגיה מתקדמת. כמו כן היא הוטמעה באופן אסתטי ותת קרקעי במרחב הציבורי וזמני הפינוי שלה יהיו נוחים, תוך מינימום פגיעה בשגרת חייהם של העוברים והשבים במקום.

צילום: דוברות עיריית ירושלים

עוד מציינים בעירייה כי מדובר בצעד חשוב, שמטרתו להגדיל את נפחי האצירה במרכז העיר, המהווה חלק מתוכנית רב שנתית להטמנת כלל כלי האצירה במרכז העיר ובאזורי התיירות.

צילום: דוברות עיריית ירושלים

ראש העיר ירושלים, משה ליאון: "אני מברך על המהלך החשוב, המציב רף גבוה של ניהול תברואה וניקיון העיר. נמשיך לקדם את מהפכת הניקיון למען התושבים והמבקרים בעיר".


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה