למען איכות הסביבה: אלפי ילדים ובני נוער ירושלמים במבצע לניקיון שטחי הטבע בעירכ-5,000 ילדים ובני נוער תושבי העיר ינקו את שטחי הטבע בירושלים, בהם יער ירושלים, עין כרם, שביל המעיינות ועוד

מבצע הניקיון של הצעירים הירושלמים: במסגרת העשייה החברתית שמובילה עיריית ירושלים וכחלק מפרויקט "יום הניקיון הלאומי", בו משתתפים כ-5,000 ילדים ובני נוער תושבי העיר, יוצאים בימים אלו המתנדבים למבצע ניקיון באתרי טבע עירוניים רבים. במסגרת המבצע עוברים המתנדבים הדרכה של רשות הטבע והגנים בנושאי ניקיון ושמירה על הסביבה.

קרדיט צילום: עיריית ירושלים

בעירייה מסבירים כי הפרויקט, מאחוריו עומד גם המשרד להגנת הסביבה, הוא חלק מהעשייה העירונית האסטרטגית לשמירה על איכות הסביבה ולחינוך לערכי קיימות.

בתוך כך ובמסגרת העשייה ההתנדבותית שמובילה עיריית ירושלים, יצאו לאחרונה 100 בני נוער ירושלמים למבצע ניקיון בחופי הדרום ברצועת החוף שבין הערים אשדוד לאשקלון.

קרדיט צילום: עיריית ירושלים

בני הנוער התגייסו לנקות שאריות נפט, אשר פגעו בין היתר בבתי גידול ובצמחיה הממוקמים באזורים הסמוכים. יצוין כי את היוזמה לקידום המבצע החברתי המיוחד הוביל אגף חברה, באמצעות יחידת הנוער של מינהל קהילתי גינות העיר.

ראש העיר ירושלים, משה ליאון: "אני מברך את בני הנוער וילדי העיר על העשייה החברתית וההתגייסות לשמירה על הטבע העירוני בירושלים נקי ופסטורלי. נמשיך לקדם את מהפכת הניקיון בעיר!


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה