יהודה וקסמן, אביו של החייל נחשון וקסמן, הלך לעולמואביו של החייל נחשון וקסמן ז"ל שנחטף ונרצח על ידי מחבלים לפני 25 שנה הלך היום לעולמו לאחר מאבק במחלה קשה

יהודה וקסמן צופה בקלטת של בנו נחשון ז"ל (צילום: פלאש 90)

יהודה וקסמן, אביו של החייל החטוף נחשון וקסמן, הלך לעולמו היום (חמישי) בגיל 73 בבית החולים הדסה עין כרם לאחר מאבק במחלה קשה. וקסמן איבד את בנו נחשון, לפני 26 שנים, לאחר שנחטף על ידי מחבלי חמאס. הוא נרצח כעבור כמה ימים מאז חטיפתו, לאחר שהפעולה לחילוצו נכשלה.

וקסמן הותיר אחריו אישה ושישה ילדים. בני משפחתו, ילדיו ורעייתו ביקשו למסור לציבור: ״ברוך ה׳ אבינו נגאל מיסוריו, כאשר השירות הפליאטיבי בהדסה עשו ממש חסד של אמת, בעזרה בהקלה על הסבל ועל הכאבים ובזכותם הוא נפטר כשהוא לא סובל. זה הדבר שהיה עבורו ועבורנו הכי חשוב ומשמעותי. אנו מודים לצוות הסיעודי והרפואי על מסירות ועל עבודת קודש״. על מועד הלוייתו תבוא הודעה. 

ראש הממשלה בנימין נתניהו ספד לוקסמן: "שמעתי בצער על פטירתו של יהודה וקסמן, אביו של החייל נחשון וקסמן ז״ל שנחטף ונרצח בידי מחבלים ב-1994. אחרי הרצח הנורא, יהודה בחר בחיים - חינך ולימד לערכים, לתורה ולאהבת העם והארץ. בשמי, בשם רעייתי שרה ובשם כל אזרחי ישראל, אני שולח תנחומים לאסתר ולבני משפחתו. יהי זכרו ברוך".


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה