טרגדיה קשה: הבכיר בעיריית ירושלים שהתאבד היום (שני) הוא דני כץ, מנהל גנזך באגף הרישוי והפיקוח בעירייה ומי שנחקר לאחרונה בחשד למעורבות בפרשיית שחיתות יחד עם מנכ"ל החברה העירונית אריאל, ציון תורג'מן. בשבוע שעבר שוחרר למעצר בית והיום על פי החשד, קפץ אל מותו מהקומה החמישית שבביתו ברחוב שמריהו לוין בקרית יובל.

כץ נעדר משעות הבוקר מביתו. כוחות של מד"א הוזעקו אחר הצהריים לרחוב שמריהו לוין בעקבות דיווח על גופת גבר. 

מהמשטרה נמסר כי "שוטרים הוזעקו לכתובת בירושלים, בעקבות דיווח שהתקבל במשטרה שבו עלה חשש לחייו של גבר בשנות ה-30 לחייו. השוטרים איתרו את את גופתו בסמוך לבניין מגוריו. נפתחה חקירה לברור הנסיבות".

קרובי משפחתו של כץ מטילים אשמה על המשטרה שלחצה מאוד עליו במהלך החקירה, וגם לא התנגדה לפרסום שמו: "הם לחצו עליו מאוד חזק והוא נשבר". כץ בן ה-37 השאיר מכתב התאבדות שבו כתב שהוא לא אשם וביקש מהם סליחה על כך שהחליט לשים קץ לחייו. הוא ציין כי התקשה להתמודד עם החשדות עמו מכיוון שהאמין שהוא חף מפשע. עם זאת הוא הודה במכתב בקשר שהיה לו עם החשוד בפרשה ציון תורג'מן ובסיוע שנתן לו.


מעיריית ירושלים נמסר: "ראש העיר ירושלים, משה ליאון, מנהלי ועובדי העירייה משתתפים בצער המשפחה על האבדן הכבד במות יקירם דני כץ ז"ל. עיריית ירושלים, אגף הרווחה והשירות הפסיכולוגי עומדים בקשר עם המשפחה, ויסייעו ככל הנדרש נוכח הטרגדיה הקשה. יהי זכרו ברוך".